Ühingust

MTÜ Hiiumaa Jalgpall loodi 16.07.2012 ning ühingu eesmärgiks on heategevuslik sportliku tegevuse edendamine Hiiumaal, Hiiumaa jalgpalli tegevuste koordineerimine, Hiiumaa jalgpalli esindamine Eesti jalgpalliorganisatsioonides avalikkuse huvides.

Ühingu peaeesmärgiks on arendada jalgpallimängu, luues võimalused lastele ja noortele õppida jalgpalli oma ala professionaalide käe all ning panna oma omandatud oskused proovile erinevatel võistlustel nii Eestis kui ka välismaal (B7 saarte mängud).

Teiseks peaeesmärgiks on arendada jalgpallikultuuri- tuua huvitatud inimesed jalgpalli juurde, näidata põnevaid mänge, korraldada Hiiumaal põnevaid võistlusi (näiteks Saaremaa-Hiiumaa maavõistlus, Hiiumaa meistrivõistlusi jalgpallis) kui arendada fännidele mõeldud meeneid jne

Ühing on täpselt nii tugev, kui tugevad on selle liikmed ning meil võiks ühingu juhtgrupina välja tuua alljärgnevad inimesed, tänu kelleta poleks Hiiumaa jalgpall sellises seisus nagu see täna on:

Kaupo Valting- juhatuse liige, Kärdla linnapreemia laureaat 2011, treener ja eestvedaja. Tänu Kaupole on meil Hiiumaal tulemas ka järelkasv "vanadele" mängijatele.

Argo Vasar- juhatuse liige, juhatuse tasakaalustaja ning moraalne ja tehniline tugi, logistiline tugi, fännisuhtlus.

Martti Pukk- meie oma mees profijalgpallis. Martti on meie mentor, aitab, kui me ise enam ei oska või ei saa.

Kaljo Pihlamets- treener, tänu kellele jätkuvad noorte treeningud ning saavad alustada uus grupp lapsi. Suur töö on ees ning ühing püüab olla selles Kaljole suureks toeks.

Tõnis Saarnak- vastutab võistluste korraldamise eest, Facebooki ja kodulehe administreerimise eest, koostöö toetajatega. Tänu Tõnisele liigub info kõigi huvitatud osapoolte vahel: mängijad, fännid, press. Samuti on Tõnis korraldanud paljusid võistlusi, eriline panus on olnud järjepidev Hiiumaa meistrivõistluste korraldamine jalgpallis.

Tõnis Koppel- vastutab Kärdla Linnameeskonna korraldusliku poole ja logistika eest.

 Hergo Tasuja- Hergo vastutab suhtluse eest pressiga ning tänu talle on ilmunud järjepidevalt kirjutised ka kirjutavas meedias. Samuti on tema peal koostöö Hiiumaa rahvaliigaga ning treeningud Käinas ja Emmastes.

Peeter Kuuse- Hiiumaa ja jalgpalli fänn kes armastab seda ala vaatamata sellele, et ise seda mängu mängida ei saa. Fänlus, toetajad, Facebooki administreerimine

Kasper Elissaar- fänlus, fänlus, fänlus... koordineerib, organiseerib ja motiveerib. On meie esifänn ja hoolitseb kõikide teiste fännide eest.

Georg Linkov- kogukonna kaasamine ühingu tegemistesse, suhtlemine toetajatega, järjepidevuse hoidmine.

Kristi Linkov- projektijuhtimine, raamatupidamine ning kõik administratiivne töö.

Jaanika Küttim- kõik mis puutub naiste ja tüdrukute osalemist Hiiumaa jalgpallis, laste treeninguid Kärdlas. Treener, mängija ja manager.

Jan Ignahhin- kõik mis puudutab reklaami ja turundust.


Kui keegi tunneb, et soovib samuti ühingu töösse panustada, siis igasugune abi on teretulnud!