2016 Hiiumaa jalgpalli suvelaager JUUNI

Juunikuine Eesti Jalgpalli Liidu, Rimi ja MTÜ Hiiumaa Jalgpalli kaaskorraldatud suvelaager toimus sel aastal tavapärasest nädal aega hiljem- 13.-17.06.2016. Meie peatreener tuli FC Florast- Marko Kuusik, abitreeneritena olid ametis Tanel Klee, Kert Kuusalu ja Steven Saarnak. Lapsi osales kokku 48, kellest 5 olid tüdrukud. Neljapäev oli laagris traditsiooniline Tallinna-sõidu päev, mille raames külastati A le Coq Arenat. Kärdla laager oli taaskord Eesti suurim. Lõpetamisel käis meil külas Mattias Käit, kes rääkis oma õpingutest Fulhami jalgpalliakadeemias ning oma profikarjäärist ning jagas kõigile soovijaile autogramme.
Paralleelselt toimus laager ka Emmastes, mida korraldas spordiklub Ernst. Seal osales kokku 15 last ning treenerid olid Tõnis Saarnak ja Marko Pruunlepp.
Täname laagri eduka korralduse eest Martti Pukk Eesti Jalgpalli Liidust, Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa ekspertgrupp, Hiiu vallavalitsus, Hiiumaa Spordikool, Galina Kaev, Mari Orgussaar ja Tiit Reisid ja Leonid Linkov. Järgmine laager juba augustis!